Moduł zabezpieczenia przeciwprzepięciowego LAN / IP CCTV serii EXT, PTF-54-EXT/PoE
TIM SA
RSS
480.19
390.40 + VAT
- MPN:
- PTF-54-EXT/PoE
- Kod:
- Producent:
- EWIMAR
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +18% (27.03.2024)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla długookresowych
W porównaniu do poprzednich serii, znacznie zostały poprawione parametry transmisyjne i wytrzymałościowe dla długookresowych odciążeń prądowych. Obwody drukowane z kontrolą impedancji oraz lepszej jakości gniazda RJ-45, zapewniają mniejsze przesłuchy i tłumienia linii transmisyjnych a nowe rozwiązania oraz komponenty dostarczają poprawną obsługę i ochronę PoE do 60W (HiPoE).
NAZWA PARAMETRU WARTOŚĆ Linia danych Ilość kanałów LAN 4 Obsługiwane typy sieci LAN 10Base-T, 100Base-T, skrętka kategorii 5, 5e, i 6 Złącze wejściowe (przewód) Gniazdo RJ-45 Złącze wyjściowe (urządzenie) Gniazdo RJ-45 Rodzaje stosowanych przewodów UTP / FTP kategorii 5, 5e i 6 Napięcie znamionowe DC (linia-ziemia) UN 90V DC Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-ziemia) UC 110V DC Poziom ochrony 1kV/µs (linia-ziemia) UP 600V Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-ziemia ) Iimp 2kA na każdą żyłę przewodu (14kA łącznie) Napięcie znamionowe DC (linia-linia) UN 3,3V DC Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-linia) UC 3,5V DC Poziom ochrony 1kV/µs (linia-linia) UP C3 8V Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-linia ) Iimp 2kA z uwzględnieniem działania MOSFET Chronione Linie 1-2, 3-6 Pojemność (linia-linia) @1MHz 6-15pF Pojemność (linia-ziemia) @1MHz 1-2pF Rezystancja szeregowa 6? / linię Prąd znamionowy IN 300mA / linię Ilość stopni ochronnych 3 (GDT, MOSFET, TVS) Element odsprzęgający Super szybki bezpiecznik MOSFET Linia PoE Napięcie znamionowe DC (linia-linia) UN 58V DC Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-linia) UC 64V DC Poziom ochrony UP 93V Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-linia) Iimp 100A Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-ziemia) Iimp 2kA Chronione pary (1+2)-(3+6), (4+5)-(7+8) Standard pracy PoE zgodny z IEEE 802.3af/at/bt-typ 3 (HiPoE, UPOE) Straty mocy PoE na obwodach ochronnych IEEE 802.3af, opcja A: 0,6W @48VDC IEEE 802.3af, opcja B: 0,35W @48VDC
IEEE 802.3at, opcja A: 1,6W @54VDC IEEE 802.3at opcja B: 0,6W @54VDC
IEEE 802.3bt, Typ 3, opcja AB: 1,2W @54VDC
*) dane dla maksymalnego przewidzianego obciążenia Cechy wspólne Wymiary 100 x 80 x 18 (mm) Zastosowanie Wewnątrz Sposób montażu Montaż w obudowie plastikowej lub w obudowie RACK 19" Szczelność obudowy nie dotyczy Temperatura pracy -30oC~60oC