Stycznik mocy 3P 115 A AC3 cewka 24VAC 50/60Hz BF11500A024
TIM SA
Stycznik mocy 3P 115 A AC3 cewka 24VAC 50/60Hz BF11500A024 RSS 1102.72 1102.72 896.52 + VAT
MPN:
BF11500A024
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (23.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy 3-polowy 160 A AC1, 115 A AC3, cewka 24 VAC 50/60 Hz