Stycznik mocy 50A 3P 230V AC 0Z 0R DILMC50-EA(230V50HZ,240V60HZ) 189949
TIM SA
Stycznik mocy 50A 3P 230V AC 0Z 0R DILMC50-EA(230V50HZ,240V60HZ) 189949 Stycznik mocy DILMC50-EA przeznaczony do 3-fazowego przełączania obwodów mocy; wykonanie 3P z trzema stykami głównymi zwiernymi, stosowany przede wszystkim do sterowania silnikami asynchronicznymi oraz jako element układów rozruchowych. Cechy techniczne
Liczba styków głównych: 3 styki zwierne (3P) Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V: 50 A Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-1, 400 V: 80 A Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V: 22 kW Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V: 21 A; znamionowa moc przy AC-4, 400 V: 10 kW Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC (50 Hz) / 240 V AC (60 Hz); typ napięcia sterowania: AC Styków pomocniczych w wersji podstawowej: 0 zwiernych, 0 rozwiernych Przyłącze obwodu głównego: zacisk sprężynowy Wersja modułowa: nie Kompatybilność z systemem DILM: możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły pomocnicze, współpraca z przekaźnikami przeciążeniowymi i zestawami gwiazda–trójkąt Oznaczenie producenta/model: DILMC50-EA (numer katalogowy 189949)
Zastosowanie produktu
Sterowanie silnikami asynchronicznymi do mocy 22 kW przy pracy AC-3 (400 V) Realizacja układów rozruchowych, w tym konfiguracje gwiazda–trójkąt przy użyciu dedykowanych zestawów Zastosowanie w rozdzielnicach sterowniczych i systemach automatyki przemysłowej wymagających 3-polowego łączenia mocy Integracja z układami ochrony przeciążeniowej i modułami pomocniczymi serii DILM