Stycznik mocy 65A 3P 230V 1Z 1R CEM65.11-230V-50/60Hz 004649133
TIM SA
Stycznik mocy 65A 3P 230V 1Z 1R CEM65.11-230V-50/60Hz 004649133 RSS 506.86 506.86 412.08 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
ETI POLAM
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (03.02.2026)
Poprzednia cena:
492.10
Niezawodne i sprawdzone styczniki powietrzne CEM
Styczniki serii CEM służą do zdalnego załączania i wyłączania silników elektrycznych oraz innych odbiorników energii elektrycznej o mocy do 560 kW (dla U=400 V kat. AC3). Dzięki dostępnym akcesoriom w postaci m.in. blokad mechanicznych, styczniki CEM znajdują zastosowanie również w układach przełączania zasilania (SZR), układach gwiazda-trójkąt i nawrotnych. Występują w różnych wielkościach gabarytowych w zależności od prądu znamionowego.