Stycznik mocy 32A 3P 24V AC 1Z 0R CEM32.10-24V-50/60Hz 004646120
TIM SA
Stycznik mocy 32A 3P 24V AC 1Z 0R CEM32.10-24V-50/60Hz 004646120 RSS 253.50 253.50 206.10 + VAT
Zmiana ceny:
+3% (03.02.2026)
Poprzednia cena:
246.12
Niezawodne i sprawdzone styczniki powietrzne CEM
Styczniki serii CEM służą do zdalnego załączania i wyłączania silników elektrycznych oraz innych odbiorników energii elektrycznej o mocy do 560 kW (dla U=400 V kat. AC3). Dzięki dostępnym akcesoriom w postaci m.in. blokad mechanicznych, styczniki CEM znajdują zastosowanie również w układach przełączania zasilania (SZR), układach gwiazda-trójkąt i nawrotnych. Występują w różnych wielkościach gabarytowych w zależności od prądu znamionowego.