TeSys Deca Stycznik 4 bieguny I=80A AC-1 styki 4 Z napięcie cewki 110 VDC LC1DT80AFD
TIM SA
RSS
2350.75 + VAT
- MPN:
- LC1DT80AFD
- Kod:
- Producent:
- SCHNEIDER
- ISBN:
- Zmiana ceny:
- +10% (07.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla lc1dt80
Stycznik mocy TeSys D AC1 80A 4P 1NO 1NC cewka 110VDC zaciski EVK skrzynkowe TeSys Deca LC1DT80AFD
Stycznik mocy TeSys D AC1 80A 4P 1NO 1NC cewka 110VDC zaciski EVK skrzynkowe Parametry:
Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] 80 A dla
25 A dla -->
Znamionowe napięcie łączeniowe [Ue]
prąd przemienny AC 25...400 Hz
Napięcie sterowania cewki [Uc] 110 V prąd stały DC
Ilość styków głównych 4 NO
Ilość styków pomocniczych 1 NO + 1 NC
* Pozostałe parametry w karcie katalogowej do pobrania.
Opis serii
Zakłady i maszyny
Budynki
Zasilanie
Gospodarka wodno-ściekowa
Górnictwo, minerały i metale
Główne cechy styczników TeSys Deca
Wbudowane styki pomocnicze Styki pomocnicze NO+NC w standardzie lustrzanym pozwalają na bezpośrednie zastosowanie stycznika w obwodac bezpieczeństwa zgodnie z normą IEC. Styki pomocnicze dostosowane są do sygnałów od 1mA - bezpośrednio z PLC
Łatwy dobór Łatwy i logiczny numer katalogowy zawierający prąd znamionowy w kategorii AC-3
Cyfrowa dokumentacja Zeskanuj kod QR i uzyskaj łatwy dostęp do dokumentacji elektronicznej
Zalety styczników TeSys Deca
Konstrukcja projektowana od podstaw
Budowa i przekazanie do eksploatacji
Obsługa i konserwacja
Poznaj całą serię produktów silnikowych TeSys
Przejrzystość
RoHS/REACh
Najczęściej zadawane pytania
2. Jaka jest różnica między cewką BD a BL w styczniku z serii Tesys D? Obie cewki BD oraz BL są na napięcie sterowania 24V DC. Nowa cewka BL cechuje się mniejszym poborem mocy niż wersja tradycyjna BD (tylko 100 mA). W stycznikach z cewką BL nie ma możliwości zamontowania styków pomocniczych 4 torowych takich jak: LADN22.
3. Jaka jest różnica między cewką P7 a P5 w styczniku z serii Tesys D? Cewki P7 oraz P5 produktowane są na napięcie sterowania 230V AC. Nowa cewka P5 przeznaczona jest na nasz lokalny rynek ze względu na częstotliwość pracy, która wynosi 50 Hz. Cewka o symbolu P5 nie jest zalecana do stosowania na rynku amerykańskim oraz na rynku morskim.