Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 0,03A typ AC CFI6 40/4/003 235784
TIM SA
Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 0,03A typ AC CFI6 40/4/003 235784 RSS 437.65 437.65 355.81 + VAT
MPN:
235784
Kod:
1115-247DY-KM002
Producent:
EATON
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wyłączniki różnicowoprądowe 4F 40A 0.03A AC CFI6-40/4/003 235784 są powszechnie używane przez elektroinstalatorów do zabezpieczania instalacji elektrycznych, odbiorników prądu oraz użytkowników. Akcesorium wyłącza zasilanie chroniąc przed porażeniem prądem. Wyłącznik jest wykorzystywany przede wszystkim w instalacjach domowych, a także w zakładach pracy. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wyłącznik różnicowoprądowy 4F 40A 0.03A AC CFI6-40/4/003 235784 sygnowany marką EATON. Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność produktów tej firmy. Do montażu wyłącznika należy użyć szyny typu TH 35. Kolejnym wymogiem niezbędnym do prawidłowego działania wyrobu jest rozdzielenie przewodów N oraz PE w instalacji. Jest to wyłącznik czterobiegunowy o prądzie znamionowym równym 40A i prądzie różnicowym 0,03A, o charakterystyce typu AC. Wyłącznik różnicowoprądowy 4F 40A 0.03A AC CFI6-40/4/003 235784 dostępny jest w sprzedaży internetowej na sztuki. Minimalne zamówienie niezbędne do realizacji to tylko jedna sztuka akcesorium.