Układ ochronny RC 110-240V AC DILM95-XSPR240 281206
TIM SA
Układ ochronny RC 110-240V AC DILM95-XSPR240 281206 RSS 138.98 138.98 112.99 + VAT
MPN:
281206
Kod:
1115-212AA-KM426
Producent:
EATON
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (02.03.2026)
Poprzednia cena:
Układ ochronny należy do serii DILM firmy EATON ELECTRIC, która zajmuje się efektywnym zarządzaniem energią elektryczną. Produkty, wchodzące w skład serii DILM, zostały wykonane zgodnie z normą IEC/EN 60947-4-1, która wymaga skutecznego działania nawet przy małych wahaniach napięcia sieci. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w najwyższej jakości automatyce przemysłowej, aparaturze sygnalizacyjnej, łączeniowej, instalacyjnej oraz systemach rozdziału energii niskiego napięcia. Układ ochronny pełni funkcję warystora. Dla małych napięć wykazuje on dużą rezystencję. Gdy napięcie przekroczy pewną wartość dla danego typu rezystora, rezystancja maleje szybko. Układ stosowany jest jako element zabezpieczenia odbiorników przed zbyt wysokim napięciem, a tym samym wyłączeniem urządzenia lub jego uszkodzeniem. Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC o 50 Hz wynosi od 110 V do 240 V. Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz również mieści się w przedziale od 110 V do 240 V.