ZV11K0603300NIR1
TME
RSS 0.24 0.24 x 20000
MPN:
ZV11K0603300NIR1
Minimalne zamówienie:
20 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.24
Warystor: wielowarstwowy; SMD; 0603; 11VAC; 14VDC; 30A; 18V; 210pF