DC650-0.4-3-8X25
TME
DC650-0.4-3-8X25 RSS 185.25 185.25 150.61 + VAT
MPN:
Kod:
DC650-0.4-3-8X25
Producent:
Picotronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.11% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
185.05
Moduł: laserowy; 0,4mW; czerwony; punkt; 650nm; 2,7÷3,3VDC; 10÷30mA