Stycznik półprzewodnikowy 10,5A 1P 110-230V AC 3RF23 3RF2310-1AA22
TIM SA
Stycznik półprzewodnikowy 10,5A 1P 110-230V AC 3RF23 3RF2310-1AA22 RSS 260.34 260.34 211.66 + VAT
MPN:
3RF2310-1AA22
Kod:
Producent:
SIEMENS
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.03% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
260.42
Stycznik półprzewodnikowy marki SIEMENS do najwyższej klasy urządzenie łączeniowe, które można stosować w obwodach PELV i FELV. Znajduje się w asortymencie kolekcji SIRIUS, zawierającej różnorodne urządzenia przeznaczone do załączania silników elektrycznych. Poza stycznikami można tam znaleźć wyłączniki silnikowe, przełączniki przeciążeniowe oraz softstarty. Powyższy model stycznika ma jeden biegun oraz jeden styk główny zwierny. Przystosowano go do pracy przy zmienny m napięciu sterowania, które przy częstotliwości 50 Hz i 60 Hz wynosi od 110 V do 230 V. Znamionowy prąd pracy urządzenia dla AC-1 i 400 V wynosi 10,5 A. Stycznik półprzewodnikowy jest łatwy w instalacji dzięki połączeniu śrubowemu, które należy wykonać, aby podłączyć go do obwodu głównego. Został wykonany w wersji modułowej. SIEMENS jest jednym z największych koncernów w branży technologicznej na świecie. Jego produkty wpływają na zmiany w gospodarce i przyczyniają się do jej rozwoju. Każde z urządzeń tej marki przeszło szereg testów sprawdzających i zostało dostosowanych do europejskich standardów, co daje gwarancję ich efektywnego, długoletniego działania oraz bezpiecznego użytkowania.