Złączka do puszek instalacyjnych 2x0.5-2.5 mm² VDE DGN 1 sztuka DG228-3.5-02P-1Y-00A
Doktorvolt
Kod:
5024
Producent:
Degson
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-26% (13.01.2025)
Poprzednia cena:
0.39
1 sztuka 100 sztuk szybkozłączka do puszek instalacyjnych 2x0.5-2.5 mm² VDE
jednostka sprzedaży 1 sztuka lub 100 sztuk dopuszczenia VDE - wg. EN60998 (nr. certyfikatu 40028142)
norma
IEC / EN 60998-1:2004
rozstaw pól (raster) 3,5mm ilość pól
2P
napięcie znamionowe
450V
prąd znamionowy 24A przekrój przewodu
0.5-2.5mm2 AWG 24-12
kategoria napięcia przepięciowego
III stopień zanieczyszczenia 2 grupa materiałowa I klasa palności V0 temperatura otoczenia pracy
WYMIARY
norma kontroli MIL-STD-105E II poziom jakości wg badania AQL 0,65 normy i aprobaty
VDE - EN60998 RoHS CE EAC
waga netto 1 sztuki
0,002kg
producent
Degson
MarkaDEGSONSymbolDG228-3.5-02P-1Y-00AKod producenta5907589333718Typ produktuZacisk puszkiLiczba jednostek1 lub 100 sztukMateriałtworzywo sztuczne PA66Napięcie znamionowe450VWaga0,002kgPrąd znamionowy24AKategoria przepięciaIIIPrzekrój kabla0.5-2.5mm2 AWG 24-12Liczba biegunów2PProducentDegsonIlość1 sztuka