STGW60H65DFB
TME
STGW60H65DFB RSS 21.72 21.72 17.66 + VAT
MPN:
STGW60H65DFB
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.28% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
21.66
Ilość [ x szt]: 3+ 5+ 10+ 15+ 30+
Tranzystor: IGBT; 650V; 60A; 375W; TO247-3