BTB06-800SWRG
TME
RSS 3.54 3.54 2.88 + VAT
MPN:
BTB06-800SWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.84% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.57
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 2500+ 10000+
Triak; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 60A