BTB06-800TWRG
TME
RSS 3.73 3.73 3.03 + VAT
MPN:
BTB06-800TWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.74
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA; Ifsm: 60A