STTH30R06W
TME
RSS 12.09 12.09 9.83 + VAT
MPN:
STTH30R06W
Zmiana ceny:
-0.08% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
12.10
Dioda: prostownicza; THT; 600V; 30A; tuba; Ifsm: 300A; DO247; Ir: 25uA