ELPH-EU10500150SET
TME
RSS
199.25
161.99 + VAT
- MPN:
- ELPH-EU 1050-0150 - SET
- Kod:
- ELPH-EU10500150SET
- Producent:
- BOPLA
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.38% (09.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 25+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla eu10500150
Obudowa: z panelem; BOS-Ecoline; X: 106mm; Y: 150mm; Z: 52mm; IP40