IRFR5505 TO-252
Micros
IRFR5505 TO-252 RSS 1.74 1.74 1.41 + VAT
Kod:
02daca
Producent:
Infineon
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.14% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
1.76
Tranzystor P-Channel MOSFET; 55V; 20V; 110mOhm; 18A; 57W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRFR5505PBF; IRFR5505TRLPBF; IRFR5505TRPBF; IRFR5505GTRPBF; SP001557164; SP001552238; SP001573294; SP001578228;