CLF7045NIT-330M-D
TME
RSS 2.15 2.15 x 1000
MPN:
CLF7045NIT-330M-D
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (06.04.2025)
Poprzednia cena:
2.45
Dławik: drutowy; SMD; 33uH; 1,9A; R: 116,4mΩ; ±20%; CLF; -40÷150°C