MF0W8FF105JA50
TME
RSS 0.03 0.03 x 5000
MPN:
MF0W8FF105JA50
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.88% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: metal film; THT; 10,5Ω; 125mW; ±1%; MF; 200V; Ø1,85x3,5mm