MF0W8FF2613A50
MPN:
MF0W8FF2613A50
Zmiana ceny:
-2.08% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: metal film; THT; 261kΩ; 125mW; ±1%; MF; 200V; Ø1,85x3,5mm