BT131-800E-LGE
TME
RSS 3.35 3.35 2.72 + VAT
MPN:
BT131-800E
Kod:
BT131-800E-LGE
TO-92
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.18% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.39
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 1000+ 3000+
Triak; 800V; 1A; TO92; Igt: 10mA; Ufmax: 1,55V