BTA16-600B-LGE
TME
BTA16-600B-LGE RSS 3.52 3.52 2.86 + VAT
MPN:
BTA16-600B
Kod:
BTA16-600B-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.85% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.55
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V