BTB08D-600B-LGE
TME
RSS 3.46 3.46 2.81 + VAT
MPN:
BTB08D-600B
Kod:
BTB08D-600B-LGE
Obudowa:
TO-252
Zmiana ceny:
-0.86% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
3.49
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 600V; 8A; TO252; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V