BTB12B-600BW-LGE
TME
RSS 3.34 3.34 2.72 + VAT
MPN:
BTB12B-600BW
Kod:
BTB12B-600BW-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.89% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.37
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 600V; 12A; TO263; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V