BT138-800F-LGE
TME
RSS 3.18 3.18 2.59 + VAT
MPN:
BT138-800F
Kod:
BT138-800F-LGE
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.63% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.20
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 25mA; Ufmax: 1,7V