BTA26-600B-LGE
TME
BTA26-600B-LGE RSS 7.72 7.72 6.28 + VAT
MPN:
BTA26-600B
Kod:
BTA26-600B-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.26% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
7.74
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 90+ 300+ 600+
Triak; 600V; 25A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V