BT137-600F-LGE
TME
RSS 3.17 3.17 2.58 + VAT
MPN:
BT137-600F
Kod:
BT137-600F-LGE
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.63% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.19
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 25mA; Ufmax: 1,7V