BCB55-1200-LGE
TME
RSS 17.63 17.63 14.33 + VAT
MPN:
BCB55-1200
Kod:
BCB55-1200-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.01% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
17.81
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 90+ 300+ 600+
Triak; 1,2kV; 55A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,5V