BT136-800D-LGE
TME
RSS 3.43 3.43 2.79 + VAT
MPN:
BT136-800D
Kod:
BT136-800D-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.15% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.47
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 4A; TO220AB; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V