BTB04D-600B-LGE
TME
RSS 3.13 3.13 2.54 + VAT
MPN:
BTB04D-600B
Kod:
BTB04D-600B-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.57% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
3.18
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 600V; 4A; TO252; Igt: 50mA; Ufmax: 1,6V