BT138B-600D-LGE
TME
RSS 3.41 3.41 2.77 + VAT
MPN:
BT138B-600D
Kod:
BT138B-600D-LGE
Obudowa:
TO-263
Zmiana ceny:
-0.58% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.43
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 600V; 12A; TO263; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V