BTB12B-800C-LGE
TME
RSS 3.34 3.34 2.72 + VAT
MPN:
BTB12B-800C
Kod:
BTB12B-800C-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.18% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.38
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 800V; 12A; TO263; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V