BTA04-800B-LGE
MPN:
BTA04-800B
Kod:
BTA04-800B-LGE
Zmiana ceny:
-0.69% (07.05.2026)
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 800V; 4A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1,6V