BTB16B-800B-LGE
TME
RSS 3.41 3.41 2.77 + VAT
MPN:
BTB16B-800B
Kod:
BTB16B-800B-LGE
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.73% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
3.47
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 800V; 16A; TO263; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V