BT139-600E-LGE
TME
BT139-600E-LGE RSS 3.87 3.87 3.15 + VAT
MPN:
BT139-600E
Kod:
BT139-600E-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.02% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.91
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,6V