BTA26-800C-LGE
TME
BTA26-800C-LGE RSS 3.49 3.49 2.84 + VAT
MPN:
BTA26-800C
Kod:
BTA26-800C-LGE
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.85% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.52
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 90+ 300+ 600+
Triak; 800V; 25A; TO3P; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V