BT138-800E-LGE
TME
RSS 1.08 1.08 x 1000
MPN:
BT138-800E
Kod:
BT138-800E-LGE
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.22% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
1.08
Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V