BTB04D-600SW-LGE
TME
RSS 3.10 3.10 2.52 + VAT
MPN:
BTB04D-600SW
Kod:
BTB04D-600SW-LGE
Zmiana ceny:
-0.96% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.13
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 600V; 4A; TO252; Igt: 10mA; Ufmax: 1,6V