BTB08B-800C-LGE
TME
RSS 3.37 3.37 2.74 + VAT
MPN:
BTB08B-800C
Kod:
BTB08B-800C-LGE
Obudowa:
TO-263
Zmiana ceny:
-0.88% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.40
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 400+ 800+ 1600+
Triak; 800V; 8A; TO263; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V