BTB04D-600TW-LGE
TME
RSS 3.13 3.13 2.54 + VAT
MPN:
BTB04D-600TW
Kod:
BTB04D-600TW-LGE
Zmiana ceny:
-1.57% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
3.18
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 600V; 4A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1,6V