BTB08D-800C-LGE
TME
RSS 3.37 3.37 2.74 + VAT
MPN:
BTB08D-800C
Kod:
BTB08D-800C-LGE
Obudowa:
TO-252
Zmiana ceny:
-2.6% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.46
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 800V; 8A; TO252; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V