BTB08D-600TW-LGE
TME
RSS 3.40 3.40 2.76 + VAT
MPN:
BTB08D-600TW
Kod:
BTB08D-600TW-LGE
Obudowa:
TO-252
Zmiana ceny:
-1.73% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
3.46
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 600V; 8A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1,55V