BT136S-800D-LGE
TME
BT136S-800D-LGE RSS 3.92 3.92 3.19 + VAT
MPN:
BT136S-800D
Kod:
BT136S-800D-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.76% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.95
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 2500+ 5000+
Triak; 800V; 4A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V