BCA55-1200-LGE
TME
RSS 17.77 17.77 14.45 + VAT
MPN:
BCA55-1200
Kod:
BCA55-1200-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.22% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
17.81
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 90+ 300+ 600+
Triak; 1,2kV; 55A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,5V