BT138-600E-LGE
TME
BT138-600E-LGE RSS 3.18 3.18 2.59 + VAT
MPN:
BT138-600E
Kod:
BT138-600E-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.93% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.21
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V