JZC-32F/024-HS3
Wekton
JZC-32F/024-HS3 RSS 7.02 7.02 x 30
  • Zgodny z RoHS
Kod:
JZC-32F/024-HS3
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+50% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
4.67
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Przekaźnik SPST-NO 5A 250VAC AgNi Cewka 24VDC 12,7/2,5