JZC-32F/012-ZS3
Wekton
JZC-32F/012-ZS3 RSS 7.59 7.59 x 30
  • Zgodny z RoHS
Kod:
JZC-32F/012-ZS3
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+14% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
6.64
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Przekaźnik SPDT 5A 250VAC AgNi Cewka 12VDC THT 12,7/2,5