JZC-32F/012-HS3
Wekton
JZC-32F/012-HS3 RSS 4.67 4.67 x 30
  • Zgodny z RoHS
Kod:
JZC-32F/012-HS3
Minimalne zamówienie:
30 szt.
Producent:
Hongfa
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Przekaźnik SPST-NO 5A 250VAC AgNi Cewka 12VDC 12,7/2,5