GRM188D71H105KE01J
TME
RSS
0.20
x 10000
- MPN:
- GRM188D71H105KE01J
- Minimalne zamówienie:
- 10 000 szt.
- Producent:
- MURATA
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.64% (14.03.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.20
| Ilość [ x szt]: | 20000+ | 30000+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla grm188d71h105ke01j
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X7T; ±10%; SMD; 0603; 330mm